Ekspedīcijas
Ekspedīcijas

Ekspedīcija Hanzas ceļi

Vai zini, ka KOKNESE -

Senajā HANZĀ  bija otrā nozīmīgā un lielā osta aiz Rīgas uz Daugavas ūdensceļa!

Arhibīskapa vasaras rezidence no Vasarsvētkiem līdz Miķeļiem!

20.gs.vidū Daugavas uzpludinātie ūdeņi uz mūžiem izmainīja apkārtni!

Taču senais Hanzas gars nav zudis! Esiet tikpat gudri un attapīgi, kā Hanzas tirgotāji! Vērojiet, rēķiniet, mēriet, gudrojiet!

Lai raits solis, mērojot Hanzas ceļu KOKNESĒ!

Kokneses pilsdrupu apmeklētāju paviljonā saņemiet uzdevumu un  dodieties ekspedīcijā pa Kokneses parku. Uzziniet jaunus faktus , izpildiet uzdevumus un atgriežaties pēc pārsteiguma balvas. Pasākums dabā, apģērbs atbilstošs laika apstākļiem. Ekspedīcijas ilgums aptuveni 1 stunda.

 

Ekspedīcija “Zudusī Daugava” 

Mūsdienu Daugava nav tāda, kāda tā bija pirms gadu desmitiem un simtiem, un tomēr tā paliks Daugava tik ilgi, kamēr mēs zināsim nosaukt tās vārdu un zināsim, kāda tā bijusi senāk.

Kokneses pilsdrupu apmeklētāju paviljonā saņemiet uzdevumu, uzziniet jaunus faktus par Koknesi pirms Pļaviņu HES celtniecības. Ekspedīcijas maršruts ved pa Kokneses dabas taku līdz Likteņdārzam. Pasākums dabā, apģērbs atbilstošs laika apstākļiem.

Palīglīdzekļi: Kokneses karte, rakstāmpiederumi, mobilais telefons fotografēšanai un video ierakstam. Ekspedīcijas ilgums aptuveni 3 stundas.

 +371 29275412 / 65161296

 

Misija Koknesei

Piedzīvojumu kārajiem viesiem esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu – iepazīt “Pērseju” tuvāko apkārtni un Koknesi aizraujošā orientēšanās spēlē Misija Koknese. Misija Koknesei ir aktīva atpūta ar sacensību elementiem.Sarežģītības pakāpes tiek pielāgotas dažādām paaudzēm un sagatavotības līmenim. Misija Koknese ir paredzēta 6-30 cilvēku grupai. Ja gribi doties šajā aizraujošajā piedzīvojumā, piesaki savu komandu iepriekš. Lai pildītu misiju, nepieciešams laika apstākļiem un staigāšanai piemērots apģērbs. Līdzi jāņem arī viedtālrunis vai fotoaparāts!

Jaunums- interaktīva orientēšanās spēle “Ceļojums laikā – zudusī pasaule”. Ar spēles palīdzību ir iespējams divu stundu laikā doties piedzīvojumā un iepazīt Kokneses parku, lai uzburtu vīziju par zudušajiem Latvijas dārgumiem pēc Pļaviņu HES izveides 1966.gadā.

Sīkāka informācija: ''Pērsejas'' , +371 29119882 (Ita) 

 

 

 

Abonnieren Sie unseren Newsletter